Главная О нас Акции
ВИГОДА 20% ВІД СУМИ ФІНАНСУВАННЯ НА КУПІВЛЮ В ЛІЗИНГ

ВИГОДА 20% ВІД СУМИ ФІНАНСУВАННЯ НА КУПІВЛЮ В ЛІЗИНГ


Грантова допомога у розмірі 20% від суми фінансування за договором фінансового лізингу з ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» на отримання в лізинг електричних та гібридних автомобілів із технологією e-POWER для юридичних осіб. У програмі беруть участь Nissan Qashqai з e-POWERNissan X-Trail з e-POWERNissan LEAF. Термін дії пропозиції обмежений –до 01.02.2024.

 

ЯК ЦЕ ПРАЦЮЄ?

 1. Виберіть модель авто – Nissan Qashqai з e-POWERNissan X-Trail з e-POWER або Nissan LEAF за посиланням: https://nissan-vidi.com.ua/ua/models/
 2. Зверніться до співробітника автосалону офіційного дилера НІССАН ВІДІ САНРАЙЗ за номером: 044 507 00 07 та лізингової компанії «ОТП ЛІЗИНГ» для отримання консультації, комерційної пропозиції та переліку документів для прийняття рішення щодо угоди.
 3. Укладіть договір фінансового лізингу.
 4. Після успішного проходження перевірки документів та погодження надання грантової підтримки отримайте грант, що надається Європейським Союзом, який Вам виплатить ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» у гривневому еквіваленті.

 

ПРАКТИЧНИЙ ПРИКЛАД

 1. Компанія, що спеціалізується на вирощуванні зернових, придбає в лізинг новий автомобіль вартістю 1 800 000,00 грн.
 2. Затверджені умови фінансування: сума авансу  30%, сума фінансування  70% вартості об’єкта лізингу. Сума фінансування означає суму, яку лізингодавець сплачує для придбання об’єкта лізингу та яка відшкодовується лізингоодержувачем у складі періодичних лізингових платежів (а саме сума відшкодування вартості об’єкта лізингу, не враховуючи винагороду лізингодавця).
 3. Після постачання дилером автомобіля лізингодавцю формується його остаточна вартість у гривнях (за поточним комерційним курсом валюти, зазначеної в договорі купівлі-продажу між дилером та лізингодавцем) та сума фінансування за лізинговим договором у гривні.
 4. Грантова допомога становить 20% від суми фінансування за договором фінансового лізингу та фіксується в євро за курсом Національного Банку України на дату підписання договору фінансового лізингу (при цьому сума гранту не може перевищувати 20% вартості автомобіля без урахування ПДВ).
 5. Після успішного проходження перевірки проєкту незалежним консультантом з верифікації ЄБРР протягом трьох місяців компанія отримує грант (фіксована сума гранту в євро перераховується в гривню за поточним комерційним курсом та сплачується на рахунок компанії в гривні).

 

УМОВИ УЧАСТІ В ПРОГРАМІ

За програмою може фінансуватись лише фінансовий лізинг транспортних засобів, витрати на придбання та експлуатацію яких відносяться на витрати підприємства, за умовами якого право власності на транспортний засіб переходить до лізингоодержувача після сплати ним всіх платежів за договором лізингу.

Юридичні особи – підприємства малого та середнього бізнесу, які можуть взяти участь у програмі:

 • з кількістю працівників менше ніж 250 осіб та з річним обігом менше ніж 50 млн євро, валюта річного балансу: еквівалент не більше 43 млн євро;
 • місцем реєстрації та основним місцем проведення господарської діяльності яких є Україна;
 • не менш як 51% статутного капіталу яких є приватна власність;
 • які не включені ЄБРР до списку юридичних осіб, котрі не мають права бути стороною контракту, що фінансується ЄБРР;
 • кількість легкових автомобілів, що перебувають у власності клієнта або надані в лізинг клієнту, не має перевищувати кількість працівників відповідного підприємства.

Грантове фінансування НЕ МОЖЕ бути надано будь-якій юридичній особі з метою фінансування будь-чого з наступного:

 • виробництво та/або торгівля зброєю чи військовим обладнанням;
 • фінансові установи або компанії з надання фінансових послуг;
 • страховий бізнес;
 • виробництво тютюну або міцних напоїв;
 • продаж тютюну або міцних напоїв (крім випадків, коли продаж тютюну або міцних напоїв є допоміжним до основної діяльності суб’єкта господарювання);
 • казино чи інші азартні ігри;
 • спекулятивні інвестиції в активи або валюти, або будь-яка інша спекулятивна інвестиційна діяльність;
 • інвестиції в цінні папери будь-якого виду, включаючи інвестиції в акціонерний капітал інших компаній;
 • будь-які заходи, що фігурують у документі ЄБРР «Environmental and Social Exclusion List», як зазначено у Додатку 1 відповідної політики ЄБРР щодо довкілля та соціальної політики від 25 квітня 2019 року;
 • без попередньої письмової згоди ЄБРР будь-яка діяльність, що міститься у списку проєктів ЄБРР категорії A, як зазначено в Додатку 2 до відповідної екологічної та соціальної політики ЄБРР, а також будь-яка діяльність, яка фігурує в документі ЄБРР FI Referral List, як зазначено в Додатку А до Екологічної та соціальної політики, такі субпроєкти мають відповідати вимогам PR 1 - 8 та 10; або технології, що включають спалювання, транспортування або видобуток викопного палива з високим вмістом вуглецю, такого як вугілля, мазут або сланцева нафта.

Окрім того, грантове фінансування НЕ МОЖЕ бути надано будь-якій юридичній особі з метою фінансування будь-чого з наступного:

 • оборотний капітал, за винятком випадку, якщо така потреба в оборотних коштах є невід’ємною частиною інвестиційних витрат відповідного субпроєкту (наприклад, додатковий оборотний капітал, необхідний для сприяння здійсненню інвестиції в модернізацію);
 • спекуляції активами (інвестиції в нерухомість виключно з метою отримання коротко- або середньострокового прибутку від продажу);
 • спекуляція акціями, облігаціями та будь-яким іншим видом фінансових інструментів, деривативів чи цінних паперів;
 • придбання землі;
 • банківське, страхове чи фінансове посередництво;
 • рефінансування (або інші види заміни / консолідації) будь-якої існуючої строкової позики або інших кредитних операцій субпозичальника;
 • будівництво доріг та залізниць;
 • видобуток сировини та видобуток корисних копалин;
 • виготовлення виробів із бетону, цементу та штукатурки.

 

Грантова допомога надається Європейським банком з реконструкції та розвитку, який ухвалює рішення про її надання в кожному конкретному випадку за результатами перевірки документів клієнта та після укладання договору фінансового лізингу. Замовником реклами є ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ». Ліцензія ТОВ «ОТП ЛІЗИНГ» на здійснення діяльності з надання фінансових послуг №1954 від 23.05.2017 року.

Детальна інформація на сайті www.otpleasing.com.ua 

Зверніться до «ОТП ЛІЗИНГ» для розгляду варіантів фінансування:

Київська обл., Петропавлівська Борщагівка, вул. Озерна, 5

+38 067 540 63 45

+38 044 594 70 60

www.otpleasing.com.ua