Головна Про нас Новини

Міжнародний автосалон в Токіо


23 жовтня на Міжнародному автосалоні в Токіо було представлено два нових концептуальних автомобілі Nіssan: IMk і Ariya.

Обидва концепт-кара вказують вектор майбутнього розвитку модельного ряду Nissan і відкривають нові можливості для дизайну і технологій завдяки своїй новій електромобільної платформі.

«Це час змін для автоіндустрії і нова ера відкриттів для Nissan, - каже Куніо Накагуро (Kunio Nakaguro), виконавчий віце-президент Nissan з досліджень і розробок. - Ми були одними з перших в розробці електромобілів і високоінтелектуальних технологій допомоги водієві, і, як показують два наших нових концептуальних автомобіля, ми маємо намір продовжувати залишатися світовим піонером у цій галузі».

Концепт-кар Ariya демонструє нову мову дизайну Nissan, який отримав назву «нестаріючий японський футуризм». Цей новий дизайнерський мову поєднує в собі можливості, відкриті нової, повністю «електричної» платформою компанії, і традиційний японський мінімалізм.

Концепт-кар Nissan IMk пропонує передові технології Nissan Intelligent Mobility і потужну електричну силову установку в компактному кузові. Це нове втілення традиційних для японського ринку Кей-карів.

На Youtube можна подивитися короткі ролики про концепти:

Ariya - https://www.youtube.com/watch?v=4352tmA09nA&gl=RU

IMk - https://www.youtube.com/watch?v=_bqfLFrJYjI