Головна Про нас Новини

NISSAN JUKE - цікаві факти


NISSAN JUKE вперше був представлений на виставці в Женеві в 2010 році.

Це перший кросовер в сегменті «В». Самі японці визначили його як «компактний кросовер з елементами спортивності». Перші продажі перевершили всі очікування і даний автомобіль швидко став улюбленцем дуже широкої аудиторії.

Чому ж ДЖУК?

Слово Juke - має кілька значень.

Вільні перекладачі стверджують, що Juke означає «поганий, злий, безладний». Творці ж вважають, що дієслово juke «обходити / долати перешкоду» в поєднанні зі значенням слова Nissan (Японська промисловість) утворює своєрідний символ - «Японська промисловість, долає перешкоди». А ще, стверджують вони «JUKE просто дуже виразно і добре звучить на різних мовах».

Є ще маса варіантів розгадки імені кросовера: «бар з музичним автоматом», фінт футболіста або баскетболіста, коли гравець, йдучи від переслідування, різко змінює напрямок руху, ну і тому подібне.

Багато хто помилково вважає, що Ніссан Джук - це копіювання назви знаменитого Фольксвагена, але насправді в англомовній версії Жук - таки комашка - Volkswagen Beetle, тому зовсім не в цьому «сіль».

В етимології слова «Juke» пов'язано кілька понять: моторний, компактний, в'юнкий, швидкий, маневрений. І якщо перекладати дослівно - то оптимально його перевести як ВЖИК.

За роки існування цей автомобіль неодноразово змінився зовні і своїми інноваційними системами. Завжди викликав бурю емоцій: від абсолютного неприйняття, до повного обожнювання, але байдужим він не залишив нікого.

Технічні параметри Джука дійсно відповідають назві і дозволяють не просто отримувати задоволення від міської їзди, а й від далеких подорожей.

А детальніше про комплектації, ціною, новинки, акційні пропозиції і варіанти придбання ви завжди можете дізнатися за тел.: (044) 507 00 07.