Головна Про нас Новини

Програма VIDI Select


Офіційний дилер Nissan, компанія Ніссан ВІДІ Санрайз, надає власникам автомобілів з пробігом унікальну можливість стати власником нового автомобіля Nissan на вигідних умовах.

Незалежно від марки авто, що було в експлуатації, його власник може придбати новий Nissan на поліпшених умовах Трейд-ін, сплативши тільки різницю між вартістю нового автомобіля та погодженою ціною авто з пробігом.

Компанія Ніссан ВІДІ Санрайз готова запропонувати справедливу на ринку ціну за автомобіль з пробігом, якщо він задовольняє наступним умовам:

 • придбаний на території України в офіційного дилера в рамках брендів, що представляє компанія VIDI;
 • має підтверджену офіційну історію сервісного обслуговування;
 • знаходиться у відмінному технічному стані, не має пошкоджень та недоліків;
 • пробіг не перевищує 100 тис. км, а термін експлуатації - п'яти років (в залежності від того, яка подія відбулася першою).

Якщо авто з пробігом задовольняє перерахованим вимогам, стати володарем нового Nissan дуже просто - достатньо узгодити дату візиту в дилерський центр Ніссан ВІДІ Санрайз і в призначений час відвідати його.

Кваліфіковані фахівці дилерського центру Nissan в найкоротший час зроблять оцінку технічного стану транспортного засобу, після чого менеджери компанії узгодять максимально вигідну оцінку Вашого автомобіля з пробігом.

Сплативши різницю між авто з пробігом й вартістю нової моделі Nissan в зручній формі (у тому числі передбачена можливість оплати в кредит), Ви залишаєте салон на новому авто, отримавши істотні вигоди:

 1. немає потреби підшукувати надійного покупця;
 2. оцінка технічного стану авто з пробігом проводиться в найкоротший час кваліфікованими фахівцями;
 3. дилерський центр купує автомобіль з пробігом, що відповідає ринкової вартості;
 4. при необхідності різницю вартості можна оплатити в кредит;
 5. дилерський центр гарантує безпеку угоди;
 6. поставити новий Nissan на реєстрацію та оформити договір страхування можна безпосередньо в Ніссан ВІДІ Санрайз;
 7. покупець отримує спеціальні умови сервісного обслуговування нового авто.

 

Детальніше про спеціальну пропозицію обміну авто з пробігом на новий Nissan можна дізнатися безпосередньо в дилерському центрі Ніссан ВІДІ Санрайз, який розташований за адресою: м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60а або за телефоном +38 (044) 507 00 07.