Головна Про нас Акції
Спеціальна пропозиція для негарантійних автомобілів NISSAN

Спеціальна пропозиція для негарантійних автомобілів NISSAN


Офіційний сервісний центр Ніссан ВІДІ Санрайз, як ніхто інший, знає всі тонкощі обслуговування вашого автомобіля, тому підготував приємний сюрприз. З 12 травня 2020 року всі власники негарантійних автомобілів Nissan можуть скористатися спеціальною програмою* на обслуговування власного транспортного засобу.

Ми пропонуємо вам спеціальні пропозиції для вашого Nissan:

  • Автомобілі від 3 до 6 років знижка - 15% послуги 15% запасні частини;
  • Автомобілі від 7 до 10 років знижка - 20% послуги 15% запасні частини;
  • Автомобілі старше 10 років знижка - 25% послуги 15% запасні частини.

ЗАПИСАТИСЯ НА СЕРВІС

Фірмовий сервіс не завжди виявляється дорогим. Особливо, якщо вчасно скористатися акційними пропозиціями. За більш детальною інформацією звертайтесь до фахівців сервісу Ніссан ВИДИ Санрайз по телефону: +38 (044) 239-13-43.

Акційна пропозиція не підсумовується з іншими акційних пропозицій, знижок і бали за Бонусної програмі лояльності на картку клієнта не нараховуються.

* Період дії спеціальної пропозиції з 12.05.2020 по 31.12.2020 для власників автомобілів Nissan старше 3 років. Спеціальна пропозиція діє тільки для фізичних осіб і поширюється на роботи сервісу Ніссан ВИДИ Санрайз за результатами діагностики автомобіля. Знижки не підсумовуються з іншими знижками клієнта, в тому числі і за Програмою Лояльності.