Головна Про нас Акції
ПІДГОТУЙ АВТО ДО ЗИМИ

ПІДГОТУЙ АВТО ДО ЗИМИ


 

 

 

СПЕЦІАЛЬНА РЕКОМЕНДОВАНА ЦІНА НА ШИНОМОНТАЖ*

* За умови купівлі шин у салоні спеціальна рекомендована ціна робіт із шиномонтажу. Встановлену ціну на роботи з шиномонтажу дізнавайтесь в ДЦ Nissan "ВіДі-Санрайз" за тел. +38 (044) 507-00-07.

R15 – від 499 грн
R16 – від 549 грн
R17 – від 599 грн
R18 – від 699 грн
R19 – від 749 грн

 

 

САЛОННИЙ ФІЛЬТР

Забезпечте чистоту повітря в салоні вашого Nissan за допомогою нового високоякісного салонного фільтра.

ЗАСТОСУВАННЯ ПОЛІФЕНОЛУ

Протиалергенний поліфенол, який компанія Nissan використовує в комбінованому салонному фільтрі, допомагає нейтралізувати алергени, усунути неприємні запахи, а також запобігти потраплянню газів і часточок пилу до салону автомобіля.***

ПРИРОДНИЙ ЗАХИСТ ВІД АЛЕРГІЇ

Поліфеноли – це природні молекули рослинного походження, які містяться в коренях рослин і фруктах та мають високоефективну протиалергійну, антиоксидантну, антиканцерогенну та протизапальну дії. Поліфенол, який протягом століть приносив користь здоров’ю людей, відтепер використовує компанія Nissan для очищення повітря, що подається в салон автомобіля.

Акція діє з 01.10.21 до 31.12.21.
* Під вигодою мається на увазі співвідношення рекомендованої ціни на період Акції порівняно зі звичайною рекомендованою ціною. На різні найменування запчастин та аксесуарів встановлено різний розмір вигоди. Детальний перелік запчастин та аксесуарів, на які поширюється вигода, та умови отримання вигоди можна дізнатися в ДЦ ВІДІ Санрайз. Знижки за різними акціями не поєднуються.
1 Під подарунком мається на увазі продаж за 0,01 грн.
2 За умови купівлі шин у салоні спеціальна рекомендована ціна робіт із шиномонтажу: R15 — від 499 грн, R16 — від 549 грн, R17 — від 599 грн, R18 — від 699 грн, R19 — від 749 грн. Встановлену дилером ціну на роботи з шиномонтажу дізнавайтесь у вибраному дилерському центрі Nissan.
3 Для негарантійних автомобілів.
4 Про подробиці програми Value Advantage («Велью Едвантидж») дізнавайтеся в дилерському центрі ВІДІ Санрайз.