Головна Про нас Акції
Спеціальні ціни на весь модельний ряд Nissan

Спеціальні ціни на весь модельний ряд Nissan


Ніссан ВІДІ Санрайз, офіційний дилер автомобілів Nissan, оголошує про нові ціни на весь модельний ряд. Тепер японські кросовери доступні з вигодою до 86 450 грн.*

Nissan Juke - сміливий і яскравий, технологічний і комфортний, максимально безпечний і продуманий в кожній деталі. Індивідуальний дизайн з можливістю персоналізувати автомобіль під свій смак - вигода до 86 450 грн.**

Стильний зовнішній вигляд, преміальний інтер'єр, аеродинаміка і ряд сучасних технологій. Все це - один з найпопулярніших кросоверів світу Nissan Qashqai вигода на автомобілі 2020 р до 24 020 грн*.

Безкомпромісний, технологічний Nissan X-Trail знає, як привернути погляди і дозволяє завжди залишатися в центрі уваги. Підкорюйте будь-які дороги і відкрийте нові горизонти. Вигода на автомобілі до 48 280 грн***.

Потужний, стильний і технологічний Nissan Navara - це втілення 80-річного досвіду роботи кращих конструкторів компанії Nissan. Виняткова функціональність і яскравий дизайн, елегантність і практичність в одному автомобілі. Вигода до 66 500 грн.

* Під вигодою мається на увазі надання спеціальної ціни на автомобіль Nissan Juke в комплектації N-Connecta / Bose / Tekna в період з 25.04.2020.

** Під вигодою мається на увазі надання спеціальної ціни на автомобіль Nissan Qashqai 2020 року в період з 25.04.2020.

**** Під вигодою мається на увазі надання спеціальної ціни на автомобіль Nissan X-Trail в період з 25.04.2020.