Головна Про нас Акції
Власний Nissan – доступний, як ніколи!

Власний Nissan – доступний, як ніколи!


 

Ніссан ВІДІ Санрайз приготував неймовірну пропозицію для тих, хто завжди прагнув володіти найкращим – зниження цін на Nissan Qashqai E-Power і MHEV та X-Trail E-Power у найпопулярніших комплектаціях Acenta та N-Connecta! 

Відтепер кожен може особисто відчути японську якість за привабливою ціною. 

Чому це так вигідно?

  • Японська якість стала ще доступнішою. Завдяки зниженню цін на ці комплектації, ви отримуєте унікальну можливість володіти автомобілем, в якому якість і безпека поєднуються з продуктивністю і передовими технологіями.

  • Енергоефективність та потужність. Моделі E-Power та MHEV вигідно виділяються серед інших завдяки інтелектуальним і потужним технологіям, що забезпечать вам динаміку й економію на пальному.

  • Сучасний дизайн та інновації. Ви не лише керуєте авто, а й вриваєтесь у світ передових технологій та стильного дизайну.

  • Супровід від професіоналів. Наша команда експертів готова вам допомогти на кожному етапі вибору та покупки Nissan Qashqai або X-Trail. Ваш комфорт – наш пріоритет!

  • Вигідні умови придбання: кредит, лізинг, трейд-ін. Ми підготували гнучкі програми купівлі, щоб ви мали доступ до нових моделей Ніссан та могли з легкістю планувати свій бюджет без значних витрат.

Не втрачайте час – завітайте до нас на Велику Кільцеву, 60А, і вирушайте на новому Nissan, який змінить ваші уявлення про автомобільні подорожі.

Встигніть скористатися унікальною пропозицією володіти новеньким Nissan вже сьогодні. Телефонуйте: 044 507 00 07