facebook
{{ slide.title }}
{{ slide.subTitle }}

від {{ slide.car | price }} грн

{{ slide.btn }} {{ slide.btn }} {{ slide.btnSecTitle }}
{{ slides[0].title }}
{{ slides[0].subTitle }}

від {{slides[0].car | price }} грн

{{ slides[0].btn }} {{ slides[0].btnSecTitle }}
ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ
ПРО КОМПАНІЮ

Nissan в Україні

Компанія Nissan, один із найбільших японських автовиробників, спеціалізується на випуску легкових і вантажних моделей, кросоверів і позашляховиків. Корпорація була заснована у 1933 році, а тепер, при створенні кожного нового автомобіля, виробник застосовує накопичений десятиліттями досвід і черпає натхнення у своїй багатій спадщині. Це дозволяє випускати технологічні, комфортні та надійні авто, щоб Ви могли відчувати впевненість та спокій на будь-яких дорогах.

Кросовери та пікапи Nissan з кожним днем завойовують симпатії водіїв і в Україні. Сміливий яскравий дизайн, інтелектуальні технології й економічність - це ідеальні автомобілі для родинних і ділових поїздок, руху містом і тривалих подорожей.

Автосалон Ніссан у Києві

Ніссан ВІДІ Санрайз, офіційний дилер бренду Nissan, пропонує повний комплекс послуг з продажу та обслуговування авто на одному майданчику. Згідно концепції VIDI, в сучасному концептуальному 3S центрі (sales, service, spares) представлений весь модельний ряд автомобілів Ніссан. Тут ви можете купити оригінальні запасні частини та аксесуари. Також ми супроводжуємо клієнта з моменту вибору авто та протягом усього періоду його обслуговування.

Надання послуг найвищої якості та повна довіра з боку клієнтів - наша головна перевага. Високий рівень сервісу, кваліфікована консультація та приємна атмосфера у шоурумі Ніссан ВІДІ Санрайз спростять важливий вибір, зробивши його максимально легким і приємним.

Офіційний дилер Nissan у Києві

Офіційний дилер Ніссан ВІДІ Санрайз пропонує послуги преміального рівня, зокрема кваліфіковану консультацію та супровід клієнта протягом всього періоду обслуговування автомобіля.

Наші переваги:

  • Бездоганна якість обслуговування. Дотримуючись стандартів VIDI, ми пропонуємо повний комплекс послуг з продажу, обслуговування авто, а також широкий вибір оригінальних запасних частин в одному місці.
  • Повний модельний ряд автомобілів Ніссан, новинки та флагмани бренду. Наші консультанти детально розкажуть про особливості кожної моделі, а ви зможете переконатися в їх перевагах під час тест-драйву.
  • Можливість вигідно купити Ніссан. Ми пропонуємо придбати автомобіль у кредит, лізинг або скористатися програмою trade-in. У нас ви також можете оформити страховий поліс безпосередньо в автоцентрі.
  • Офіційний сервіс Nissan у Києві. Ми гарантуємо високу якість виконаних робіт і під час ремонту використовуємо тільки оригінальні запасні частини, що ідеально поєднуються з вузлами машин Ніссан.

Чекаємо на Вас у офіційному дилерському центрі Ніссан на Окружній за адресою: вул. Велика Кільцева, 60А. Переконайтеся в надійності та комфорті автомобілів Nissan під час тест-драйву. Ви можете записатися на сайті або за номером телефону 044 239-13-43.

*Зображення призначені виключно для ознайомлення. На деяких з них можуть бути показані версії автомобіля для інших ринків. Автомобілі на зображеннях не обов`язково відповідають конкретним моделям, варіантам комплектації або пропозиціям. Деякі зображені елементи можуть бути недоступні або доступні тільки в певній комплектації. Під фразою Технології майбутнього йдеться про технології та розробки Nissan Intelligent Mobility. 1Ви можете отримати кредит по програмі Nissan Finance для придбання автомобіля Nissan на наступних умовах. Про детальні умови кредитування дізнайтесь на сайті www.credit-agricole.ua або за телефоном: 0800305555. Кредитує ПАТ «Креді Агріколь Банк». Ліцензія НБУ №99 від 12.10.2011.