Головна Послуги Програма лояльності

Програма лояльності

Програма лояльності на обслуговування Nissan розроблена для власників та користувачів автомобілів Nissan. Основна мета програми — допомогти Вам скористатися усіма перевагами володіння та користування автомобілем Nissan.

Компанія VIDI цінує і турбується про своїх клієнтів. Ми прагнемо, щоб кожна покупка чи сплачені послуги були враховані нашим клієнтам в картці лояльності VIDI. Ми створюємо комфортні, зручні та приємні умови перебування в салоні дилерського центру Ніссан ВІДІ Санрайз.

Саме тому пропонуємо оновлену вигідну Програму лояльності, яка створює потужні можливості для її учасників.

Увага! За умовами оновленої Програми лояльності VIDI, починаючи з 01.07.2020 р. припиняється нарахування балів при придбанні товарів і послуг, та впроваджується дисконтна модель надання знижок.

Вона передбачає, що уже з першого візиту на сервісне обслуговування автомобіля в дилерський центр VIDI, кожен клієнт має можливість скористатися усіма перевагами Програми лояльності VIDI.

Розмір знижки учасникам Програми лояльності:

Підстава надання знижки Розмір знижки
Сервісне обслуговування негарантійних автомобілів 10 %
Сервісне обслуговування гарантійних автомобілів, а також встановлення додаткового обладнання та аксесуарів під час купівлі автомобіля 5%

Накопичені станом на 01.07.2020 р. бали можуть бути використані до 31.12.2020 р.

Консультації

+380 (44) 507 00 07

Наші співробітники люб'язно нададуть всю необхідну інформацію і запишуть на обслуговування у зручний для вас час

Для отримання консультації просто натисніть