01

Заповніть базову інформацію

02

Отримайте попередню оцінку

03

Виберіть актуальну пропозицію


* — Для перегляду попередніх оцінок клікніть по автомобілю який вас цікавить

Безкоштовна online оцінка авто

Оцінити автомобіль - легко.

Дізнайтеся вартість вашого автомобіля, вказавши державний номер автомобіля.

Повернутися назад
Вкажіть основну інформацію про автомобіль
Контактна інформація*
На вашу пошту ми відправимо лист з попередньою оцінкою і зафіксуємо запропоновану ціну
Повернутися назад
Ціна викупу:

На жаль, у нас недостатньо інформації для оцінки Вашого автомобіля.
Будь ласка, запишіться до нас на безкоштовну діагностику і ми обов'язково оцінимо Ваш автомобіль.

Ми пропонуємо:
=
Trade–In
Ціна по Trade–In:

Отримайте вигідну пропозицію на новий автомобіль з урахуванням Trade-In

Дивитися пропозицію
Викуп автомобіля
Ціна викупу:

Для отримання точної оцінки запишіться на огляд автомобіля до наших фахівців

Записатися на огляд
* - Більш точна оцінка залежить від стану автомобіля і буде сформована фахівцем після огляду автомобіля
Пропонуємо вам тест-драйв під час огляду!

Діагностика автомобіля займе 60 хвилин.

Пропонуємо Вам провести цей час з користю і випробувати будь-який автомобіль компанії ВіДі

Ви записуєтеся на огляд вашої мототехніки і тест-драйв
від грн
На який автомобіль бажаєте обміняти?
від грн
Виберіть комплектацію
від грн
Виберіть модифікацію
Ціна: Ваша ціна:

Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
Бренд:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуга
Державний номерний знак
Бланк свідоцтва
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля
Огляд моделі
NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

ПЕРЕДОВІ ТЕХНОЛОГІЇ. КОНЦЕПЦІЯ NISSAN INTELLIGENT MOBILITY ПРЕДСТАВЛЯЄ СОБОЮ НОВИЙ ПОГЛЯД НА РОЛЬ АВТОМОБІЛЯ В НАШОМУ ЖИТТІ. ВОНА ДОПОМАГАЄ БІЛЬШ ВПЕВНЕНО ПОЧУВАТИСЯ ЗА КЕРМОМ, ДАРУЄ ПОЗИТИВНІ ЕМОЦІЇ ТА ВІДЧУТТЯ ЗВ’ЯЗКУ З НАВКОЛИШНІМ СВІТОМ. ВИБИРАЙТЕ БІЛЬШ СМІЛИВИЙ ТА ЯСКРАВИЙ СТИЛЬ КЕРУВАННЯ З ОНОВЛЕНИМ NISSAN JUKE. КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР ІЗ ТЕХНОЛОГІЯМИ INTELLIGENT MOBILITY, ЯКІ ВІДСТЕЖУЮТЬ , ЩО ВІДБУВАЄТЬСЯ НАВКОЛО ВАС НА ДОРОЗІ І ДОПОМАГАЮТЬ ПОПЕРЕДИТИ НЕБЕЗПЕКУ.

АУДІОСИСТЕМА BOSE® PERSONAL®

АУДІОСИСТЕМА BOSE® PERSONAL®

НОВА АУДІОСИСТЕМА BOSE® PERSONAL® ВКЛЮЧАЄ В СЕБЕ ШІСТЬ ДИНАМІКІВ, ДВА З ЯКИХ — ДИНАМІКИ ULTRA-NEARFIELD™ — ВМОНТОВАНІ ДО ПІДГОЛІВНИКА ВОДІЙСЬКОГО СИДІННЯ, ЩО РОБИТЬ NISSAN JUKE МРІЄЮ МЕЛОМАНА. РОЗРОБЛЕНА СПЕЦІАЛЬНО ДЛЯ NISSAN JUKE, ЦЯ АУДІОСИСТЕМА ЗАБЕЗПЕЧУЄ ФАНТАСТИЧНЕ ОБ’ЄМНЕ ЗВУЧАННЯ І ОСНАЩЕНА ПОВНІСТЮ РЕГУЛЬОВАНИМИ ЕЛЕМЕНТАМИ КЕРУВАННЯ, ЗА ДОПОМОГОЮ ЯКИХ МОЖНА НАЛАШТУВАТИ ІНДИВІДУАЛЬНЕ ЗВУЧАННЯ ЗА ВЛАСНИМ СМАКОМ.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ПАРКУВАННЯ. ВОНА ЗАБЕЗПЕЧУЄ ОГЛЯД 360 ГРАДУСІВ НАВКОЛО ВАШОГО АВТОМОБІЛЯ, ЩО ДОЗВОЛЯЄ ПРИПАРКУВАТИ NISSAN JUKE, НЕ ДОКЛАДАЮЧИ ЗАЙВИХ ЗУСИЛЬ.

АДАПТИВНІСТЬ ТА МІСТКІСТЬ

АДАПТИВНІСТЬ ТА МІСТКІСТЬ

АВТОМОБІЛЬ ДОСТАТНЬО МІСТКИЙ, ЩОБ РОЗМІСТИТИ ДО П’ЯТИ ПАСАЖИРІВ І ЇХНІЙ БАГАЖ. РОЗМІР ВНУТРІШНЬОГО ПРОСТОРУ ЦЬОГО КОМПАКТНОГО КРОСОВЕРА ЗДИВУЄ ВАС. ЯКЩО СКЛАСТИ СИДІННЯ, ВАНТАЖОМІСТКІСТЬ NISSAN JUKE ЗБІЛЬШУЄТЬСЯ БІЛЬШ НІЖ УТРИЧІ, АЛЕ НАВІТЬ У ТАКОМУ СТАНІ АВТОМОБІЛЬ МАЄ ЗРУЧНУ ОРГАНІЗАЦІЮ.

КОМПЛЕКС СИСТЕМ АКТИВНОЇ БЕЗПЕКИ SAFETY SHIELD

КОМПЛЕКС СИСТЕМ АКТИВНОЇ БЕЗПЕКИ SAFETY SHIELD

В ОСНОВІ СТВОРЕННЯ СИСТЕМИ NISSAN SAFETY SHIELD * ЛЕЖИТЬ КОМПЛЕКСНИЙ ПІДХІД ДО БЕЗПЕКИ, ЯКИМ МИ КЕРУЄМОСЯ ПРИ РОЗРОБЦІ ТА СКЛАДАННІ КОЖНОГО АВТОМОБІЛЯ, ЩОБ ВИ МОГЛИ ВПЕВНЕНО СІДАТИ ЗА КЕРМО.

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ОБ'ЄКТІВ, ЩО РУХАЮТЬСЯ

СИСТЕМА РОЗПІЗНАВАННЯ ОБ'ЄКТІВ, ЩО РУХАЮТЬСЯ

СИСТЕМА КРУГОВОГО ОГЛЯДУ ДОПОМОЖЕ ВАМ НЕ ТІЛЬКИ ПРИПАРКУВАТИ АВТОМОБІЛЬ, АЛЕ І БЕЗПЕЧНО ПОКИНУТИ МІСЦЕ СТОЯНКИ. ВІЗУАЛЬНІ І ЗВУКОВІ СИГНАЛИ СИСТЕМИ РОЗПІЗНАВАННЯ РУХОМИХ ОБ'ЄКТІВ ПОПЕРЕДЯТЬ ВАС ПРО ПОЯВУ ПОБЛИЗУ ВАС РУХОМИХ ОБ'ЄКТІВ.

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ «СЛІПИХ» ЗОН

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ «СЛІПИХ» ЗОН

СИСТЕМА МОНІТОРИНГУ СЛІПИХ ЗОН ПОПЕРЕДИТЬ ВАС ПРО НАЯВНІСТЬ В «СЛІПИЙ» ЗОНІ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ СИГНАЛОМ НА БІЧНОМУ ДЗЕРКАЛІ ЗАДНЬОГО ВИДУ І ДИСПЛЕЇ ADVANCED DRIVE-ASSIST. ПРИ НАСТУПНОМУ ВКЛЮЧЕННІ СИГНАЛУ ПОВОРОТУ СИСТЕМА ПОВТОРНО ПОПЕРЕДИТЬ ВОДІЯ ЗВУКОВИМ СИГНАЛОМ.

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РЯДНОСТІ РУХУ

СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РЯДНОСТІ РУХУ

ЯКЩО ВИ ВИПАДКОВО ПЕРЕТНУЛИ ЛІНІЮ РОЗМІТКИ ВАШОЇ СМУГИ РУХУ, СИСТЕМА КОНТРОЛЮ РЯДНОСТІ РУХУ NISSAN JUKE ПОПЕРЕДИТЬ ВАС ПРО ЦЕ ЗВУКОВИМ І ВІЗУАЛЬНИМ СИГНАЛОМ. ПРИ ЦЬОМУ СИСТЕМА НАСТІЛЬКИ ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА, ЩО ПРИПИНИТЬ ОПОВІЩЕННЯ, ЯК ТІЛЬКИ ВИ ВКЛЮЧИТЕ СИГНАЛ ПОВОРОТУ.

ЗАПУСК ДВИГАТЕЛЯ КНОПКОЙ

ЗАПУСК ДВИГАТЕЛЯ КНОПКОЙ

БЛАГОДАРЯ СИСТЕМЕ ЗАПУСКА ДВИГАТЕЛЯ КНОПКОЙ ВЫ САДИТЕСЬ В МАШИНУ, НАЖИМАЕТЕ КНОПКУ И ЕДЕТЕ.

БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН

БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН

ІННОВАЦІЙНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ СТАЮТЬ СТАНДАРТОМ. МІСЬКИЙ КРОСОВЕР NISSAN JUKE ПРЕКРАСНО ПОЄДНУЄ В СОБІ ПОТУЖНІСТЬ І ЕФЕКТИВНІСТЬ. ЙОГО БЕНЗИНОВИЙ ДВИГУН 117 К.С. ОБ'ЄМОМ 1,6 ЛІТРА ЗБІЛЬШУЄ ПОТУЖНІСТЬ ТУРБОНАГНЕТАТЕЛЯ ДЛЯ ПРИСКОРЕННЯ КРУТНОГО МОМЕНТУ ПРИ НИЗЬКИХ ОБОРОТАХ, А СУЧАСНА СИСТЕМА ПРЯМОГО ВПОРСКУВАННЯ ГАРАНТУЄ ЕКОНОМІЮ ПАЛИВА.

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СТИЛЬ

ІНДИВІДУАЛЬНИЙ СТИЛЬ

ЗАВДЯКИ ЗРУЧНИМ СПОРТИВНИМ СИДІННЯМ САЛОН КОМПАКТНОГО КРОСОВЕРА NISSAN JUKE ІДЕАЛЬНО ПІДХОДИТЬ ДЛЯ КОМФОРТНОГО ВОДІННЯ. ДОДАЙТЕ ДО ЦЬОГО ОБРАЗУ КРОСОВЕРА КОЛЬОРОВІ РІШЕННЯ ВІД NISSAN DESIGN STUDIO І ДАЙТЕ ВОЛЮ СВОЇЙ ФАНТАЗІЇ.

ЦІКАВИЙ ДИЗАЙН

ЦІКАВИЙ ДИЗАЙН

РОЗФАРБУЙТЕ ВАШ КОМПАКТНИЙ КРОСОВЕР ЗА ВЛАСНИМ СМАКОМ І ЗРОБІТЬ ЙОГО УНІКАЛЬНИМ, ДОДАЮЧИ АКСЕСУАРИ, ЯКІ ВІДПОВІДАЮТЬ ВАШОМУ СТИЛЮ. NISSAN JUKE ВИРІЗНЯЄТЬСЯ УПІЗНАВАНИМ ДИЗАЙНОМ, ОСОБЛИВО ЯКЩО ДОПОВНИТИ ЙОГО ШТРИХАМИ, ЩО ПІДКРЕСЛЮЮТЬ ВАШУ ІНДИВІДУАЛЬНІСТЬ.

ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ

ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ

ПРИЛАДОВА ПАНЕЛЬ ОФОРМЛЕНА В МОТОЦИКЛЕТНОМУ СТИЛІ З ВИСОКОЮ КРИШКОЮ НАДАЮТЬ ПРИЛАДОВІЙ ДОШЦІ ОСОБЛИВО СПОРТИВНИЙ ВИД.

ЦЕНТРАЛЬНА КОНСОЛЬ

ЦЕНТРАЛЬНА КОНСОЛЬ

ЦЕНТРАЛЬНА КОНСОЛЬ NISSAN JUKE НАГАДУЄ ХАРАКТЕРНІ ЛІНІЇ ЗНАМЕНИТИХ СПОРТИВНИХ МОТОЦИКЛІВ.

Аксесуари
Детальніше про Nissan JUKE

NISSAN INTELLIGENT MOBILITY

Використовуйте автомобіль Nissan Juke по-новому з передовими системами. Залишайтеся на зв'язку з рідними та друзями, навіть коли ви знаходитесь за кермом протягом усього дня.

Слідкуйте за навігацією та роботою аудіосистеми, використовуючи кольоровий сенсорний дисплей на 5,8 дюймів. Прокладіть зручний маршрут і впевнено рухайтеся назустріч пригодам, не відволікаючись від дороги. Відповідайте на дзвінки, залишайтеся на зв'язку з рідними та близькими, використовуючи Bluetooth.

Детальніше про особливості системи ви можете дізнатися у нашому шоурумі. Ряд інноваційних технологій допомагають контролювати ситуацію на дорозі, запобігаючи неприємностям. Відчуйте впевненість, який би стиль керування ви не вибрали.

ІНТЕЛЕКТУАЛЬНА СИСТЕМА ОГЛЯДУ

Контролювати автомобіль стало ще простіше. Технологія легкого паркування за допомогою камер створює повний огляд навколо авто. Тепер паркуватися та маневрувати стало ще легше та зручніше. 4 вбудованих камери дозволяють бачити свій автомобіль і те, що відбувається навколо, з висоти. Зображення передається на монітор з кількома екранами, що дозволяє змінювати масштаб, контролювати зображення з різних сторін.

Якщо до автомобіля наближається неуважний пішохід або ви занадто близько наблизилися до стороннього об'єкта, система повідомляє про небезпеку за допомогою сигналу на екрані.

Аудіосистема BOSE PERSONAL

Насолоджуйтесь кришталево чистим звучанням з новою аудіосистемою. Тепер звичні мелодії заграють ще яскравіше. Об'ємний звук повністю огортає салон Nissan Juke, подарувавши водієві та пасажирам ще більше задоволення від прослуховування улюблених треків.

Шість динаміків оптимально розташовані по всьому салону, а музика оточує вас на 360 градусів. Два динаміка Ultra-Nearfield вбудовані у водійське крісло. Інтегровані елементи керування дозволяють налаштувати звучання, згідно з вашими потребами. Відчуття ніби ви перебуваєте в центрі концертного холу з живим звучанням - Nissan Juke безсумнівно можна вважати знахідкою меломана.

Комфорт

Цілковито розслабитися, насолоджуючись кожною хвилиною подорожі, дозволяють інтелектуальні системи, якими оснащений новий Nissan Juke. Безключевий доступ дозволяє відкрити двері за допомогою кнопки на ручці дверей. Ключ повинен залишатися поруч з вами, в сумці або кишені, оскільки датчик наближення спрацьовує на недалекій відстані. Це робить розблокування максимально безпечним.

Завести двигун можна за допомогою одного натискання кнопки. Стрілки на приладовій панелі миттєво оживають, нагадуючи запуск спортивного автомобіля. Крісла з підігрівом створюють справжній затишок, подарувавши тепло, навіть коли за вікном сувора зима. Оптимальне поєднання комфорту та технологій роблять Nissan Juke кросовером для міста.

Можливості нового NISSAN JUKE

Ви можете вибрати комплектацію з бензиновим мотором з турбонаддувом, об'єм якого 1,6 літрів, або стандартним двигуном. Мотори, якими оснащений Nissan Juke, відрізняються потужністю та продуктивністю. Вони миттєво реагують на натискання педалі газу, демонструючи оптимальне прискорення. Це найкраще втілення технологій, безпеки та комфорту.

Бути впевненим за будь-яких дорожніх умов тепер можливо з Nissan Juke. Компанія Nissan конструює свої автомобілі, ґрунтуючись на концепції максимальної безпеки. 6 подушок безпеки розташовані на кріслах попереду та по всьому периметру салону. Технологія ESC Electronic Stability Control дозволяє контролювати автомобіль, маневруючи та несподівано змінюючи смуги руху.

Технологією ESC Electronic Stability Control, так само володіє ще автомобіль Nissan X-trail 2019 року випуску.

Сучасний дизайн

Елегантний і водночас сміливий екстер'єр, витончені лінії кузова та кілька колірних рішень - яскравий дизайн, що запам'ятовується. Nissan Juke нікого не залишає байдужим.

Колір, що підкреслює індивідуальність: комбінуйте основний колір кузова з яскравими деталями на дзеркалах, колесах і порогах. Виявіть фантазію та зберіть свій оригінальний автомобіль Nissan Juke.

Поєднайте різні варіанти колірних рішень салону та кузова, щоб Nissan Juke заграв яскравими фарбами. Ви можете вибрати один відтінок або створити контрастне поєднання.

Ніяких обмежень. Дизайн Nissan Juke залежить тільки від вас. Виберіть колір кузова, персоналізуйте екстер'єр і салон за допомогою кольорових хромованих елементів і додатково підберіть аксесуари.

Компактний кросовер Nissan Juke

Створіть індивідуальний Nissan Juke для себе. Оберіть оптимальну комплектацію, враховуючи ваші потреби, стиль керування та пріоритети. 7 варіантів комплектації на вибір, щоб ви могли скористатися всіма перевагами Nissan Juke, ціна якого також залежить від технічних параметрів і наявності додаткових опцій. Приходьте в наш автосалон Ніссан ВІДІ Санрайз, щоб вибрати варіант для себе і купити Nissan Juke в Києві на кращих умовах.