01

Внесіть інформацію про авто

02

Отримайте попередню оцінку

03

Виберіть актуальну пропозицію


* — Для перегляду попередніх оцінок клікніть по автомобілю який вас цікавить

Безкоштовна online-оцінка авто

Оцінити автомобіль - легко

Дізнайтеся вартість Вашого автомобіля, вказавши його реєстраційний номер.

Вкажіть основну інформацію про автомобіль
Контактна інформація*
Повернутися назад
Ціна викупу:

Шановний клієнте!
Ваше авто підпадає під категорію SELECT, але потребує додаткового узгодження ціни.
Наш консультант зв’яжеться з Вами для уточнення деталей та формування найкращої пропозиції.

Наш персональний менеджер проведе оцінку вашого авто безпосередньо в автосалоні
Будь ласка, запишіться до нас на безкоштовну діагностику

На жаль, у нас недостатньо інформації для оцінки Вашого автомобіля.
Будь ласка, запишіться до нас на безкоштовну діагностику і ми обов'язково оцінимо Ваш автомобіль.

Ми пропонуємо:
=
Trade–In
Ціна по Trade–In:
Ціна VIDI SELECT:
Ціна по Trade-in:

Отримайте вигідну пропозицію на новий автомобіль з урахуванням Трейд-ін

Вітаємо! Вказаний автомобіль відповідає критеріям SELECT.

Дивитися пропозицію
Викуп автомобіля
Ціна викупу:

Для отримання точної оцінки запишіться на огляд автомобіля до наших фахівців

Записатися на огляд
* - Попередня оцінка. Більш точна оцінка залежить від комплектації та стану автомобіля і буде сформована фахівцем після огляду автомобіля
Пропонуємо вам тест-драйв під час огляду!

Діагностика автомобіля займе 60 хвилин.

Пропонуємо Вам провести цей час з користю і випробувати будь-який автомобіль компанії ВіДі

Ви записуєтеся на огляд вашого авто і тест-драйв
від грн
На який автомобіль бажаєте обміняти?
від грн
Виберіть комплектацію
від грн
Виберіть модифікацію
Ціна: Ваша ціна:

Для обраної конфігурації
Вартість КАСКО: {{ amount.toLocaleString() }} грн *
ВИБЕРІТЬ БРЕНД:
Оберіть дилера
Модель: , , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
від {{ carItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} гривень*
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Франшиза за ризиком Пошкодження ТЗ:
{{item.title}}:

* - Це приблизний розрахунок для НЕ КРЕДИТНИХ авто. Щоб дізнатися точну вартість КАСКО, натисніть кнопку «Отримати консультацію» для зв'язку з спеціалістами з відшкодування страхування

Модифікація: , {{ variation.price.toLocaleString() }} грн
Комплектацiя
від {{ equipmentItem.priceFrom.toLocaleString() }} грн
Модификацiя
{{ varItem.price.toLocaleString() }} грн
Платіж
Послуги з реєстрації авто
(у тому числі: державний номерний знак, бланк свідоцтва)
Збір на обов’язкове державне пенсійне страхування
Загальна вартість реєстрації автомобіля
* - Розраховано для фізичних осіб
** - Банківська комісія оплачується окремо
Огляд

e-POWER, потужне поєднання

Унікальна для Nissan технологія e-POWER поєднує в собі бензиновий двигун, що заряджає акумуляторну батарею, та електричний мотор, що передає крутний момент на колеса. Гібридний автомобіль працює подібно до електрокару, зменшуючи викиди та витрати на обслуговування. Та оскільки вам не потрібно здійснювати зарядку від мережі, немає потреби змінювати звички керування автомобілем. На додаток до двигуна внутрішнього згоряння технологія e-POWER також використовує регенеративне гальмування для підтримки заряду акумулятора.

Заправка бензином, робота на електриці

e-POWER не потребує заряджання від мережі. Бензиновий двигун виробляє енергію, яка підзаряджає акумулятор, коли автомобіль цього потребує. Саме батарея живить електричний мотор для приведення в рух коліс.

Заправка бензином, робота на електриці

Відкрийте для себе новий досвід керування автомобілем без зміни своїх звичок. Продовжуйте користуватися бензином, насолоджуючись відчуттям керування електрокаром, щойно натиснете кнопку запуску.

Перероблює енергію гальмування

Тертя внаслідок гальмування продукує енергію, а технологія e-POWER не дозволяє марнувати її. Система регенеративного гальмування перетворює енергію та спрямовує її до акумуляторної батареї, підвищуючи ефективність споживання палива.

Тиша та комфорт

Електричний мотор тихо працює, а в поєднанні з бензиновим двигуном, продукує мінімальну кількість викидів. Тож керування автомобілем e-POWER дарує приємні й комфортні відчуття.

Гнучкість керування

Завдяки приведенню коліс у рух електричним мотором ви насолоджуєтеся таким самим миттєвим крутним моментом і плавним пришвидшенням, які так подобаються власникам електрокарів. Розумна педаль e-Pedal Step пропонує вам цікаве керування в спортивному режимі, коли ви маєте на це настрій.

Менший вплив на довкілля

Насолоджуйтеся екологічнішим керуванням завдяки технології e-POWER. Завдяки скороченню викидів CO2 та твердих часток автомобіль залишає менший слід у довкіллі в порівнянні зі звичайними транспортними засобами, що працюють на бензині.

Без зайвих хвилювань про запас ходу

e-POWER уберігає вас від турбот, з якими спочатку стикалися деякі власники електрокарів. Оскільки заряд батареї підтримується бензиновим двигуном, ви можете розпочати тривалу подорож без хвилювань щодо зменшення заряду. Просто заправляйтеся як завжди та продовжуйте пересуватися у звичному режимі.

Менше заправок, менше витрат на обслуговування

Завдяки технології e-POWER ви можете проїхати набагато більше на повному баку, оскільки бензиновий двигун використовується тільки для заряджання більш енергоефективної електричної акумуляторної батареї. Батарея також частково підзаряджається енергією, що виробляється під час гальмування. Це означає менше заправок та більше економії в тривалій перспективі.

Запитання та відповіді
У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ РІЗНИЦЯ МІЖ ТЕХНОЛОГІЄЮ E-POWER, СТОВІДСОТКОВИМ ЕЛЕКТРОМОБІЛЕМ І ГІБРИДОМ?

Технологія Nissan e-POWER — це унікальне рішення, завдяки якому ви відчуваєте переваги керування електромобілем, його динамічність і чутливість без необхідності підзарядки. Електромотор працює від літій-іонного акумулятора, який заряджається електроенергією, виробленою двигуном внутрішнього згоряння.

З ЯКИХ КОМПОНЕНТІВ СКЛАДАЄТЬСЯ СИСТЕМА E-POWER? У ЧОМУ ПОЛЯГАЄ ПРИНЦИП ЇЇ РОБОТИ?

Система e-POWER складається з таких компонентів:

- електромотор, який обертає колеса;
- літій-іонний акумулятор, який живить електромотор;
- двигун внутрішнього згоряння, який генерує енергію для зарядки акумулятора;
- генератор, який перетворює механічну енергію в електричну;
- інвертор, який скеровує енергію, отриману від двигуна, на заряджання літій-іонного акумулятора та/або на живлення електромотора.

ЩО ТРАПИТЬСЯ, ЯКЩО ЛІТІЙ-ІОННИЙ АКУМУЛЯТОР, ЯКИЙ ЖИВИТЬ ЕЛЕКТРОМОТОР, РОЗРЯДИТЬСЯ?

Інтелектуальна технологія, якою обладнаний автомобіль із системою e-POWER, автоматично запускає двигун внутрішнього згоряння, коли заряд літій-іонного акумулятора падає нижче певного рівня.

Ви можете перевірити стан системи e-POWER за допомогою дисплея на панелі приладів та його схеми потоку енергії — після запуску на ньому відображається стан заряду акумулятора тощо.

ЧИ Є ПОВНОПРИВІДНІ АВТОМОБІЛІ ІЗ СИСТЕМОЮ E-POWER?

Системою e-POWER обладнано повнопривідний автомобіль X-TRAIL e-4ORCE.

ЧИ ВІДРІЗНЯЄТЬСЯ ЄМНІСТЬ ЛІТІЙ-ІОННОГО АКУМУЛЯТОРА E-POWER ВІД ЄМНОСТІ АКУМУЛЯТОРА ЗВИЧАЙНОГО ЕЛЕКТРОМОБІЛЯ?

Для пришвидшення заряджання та зменшення ваги технологія e-POWER оснащена меншим літій-іонним акумулятором, якщо порівнювати зі звичайним електромобілем.

Аксесуари
Докладніше про Nissan QASHQAI Гібрид

Новий Nissan Qashqai E-Power – твоя суперсила за кермом

Підбираєте сучасний екологічний автомобіль? Вас приваблює комфортна безшумна їзда, але при цьому сила та потужність двигуна, а також неймовірна маневреність та стійкість на дорозі? Все це поєднав новий Nissan Qashqai Hybrid e-Power! Витончений динамічний дизайн, плавність ліній, продуманий до дрібниць стильний салон кросовера приємно вразять навіть найвибагливішого автолюбителя.

Ніссан Кашкай Гібрид – бути на гребені сучасних технологій автомобільної індустрії та насолоджуватися водінням!

Новий Nissan Qashqai Hybrid

Кросовер гібрид Ніссан Кашкай першого покоління 2022-2023 – електромобіль, що не потребує підзарядки! Він оснащений найсучаснішою технологією e-Power, принцип дії якої полягає в тому, що бензиновий двигун під час роботи заряджає літій-іонну акумуляторну батарею.

Важливо, що встановлена регенеративна система гальмування також сприяє підтримці заряду батареї: тертя під час гальмування виділяє енергію, яка спрямовується для заряджання блоку живлення. Таким чином знижуються витрати палива та підвищується ефективність його використання. Це дуже зручно і практично, оскільки у вас не буде головного болю з приводу пошуку електроджерел для заряджання батареї, а повного бака вистачить на більш дальню поїздку.

Технічні характеристики кросовера Nissan Qashqai гібрид

Водити Nissan Qashqai гібрид одне задоволення, завдяки його безшумній роботі, відміннії шумоізоляції та маневреності, але при цьому ще й дбаючи про зовнішнє середовище, оскільки технологія e-Power також сприяє зменшенню викидів вуглекислих газів (використовується тип палива – Євро-6В). Але поряд з цими безперечними плюсами кросовер має і безліч інших переваг, серед яких:

Найновітніша система безпеки, яка включає:

  • 5 подушок безпеки (2 з боків, 2 фронтальні та 1 центральна спереду), 2 шторки безпеки, систему кріплень дитячих автокрісел ISOFIX;
  • задні та передні (залежно від комплектації) датчики паркування разом із камерою заднього виду, а також інтелектуальною системою кругового огляду з кольоровим дисплеєм (AVM);
  • адаптивний круїз-контроль, автоматичне гальмування (P-FEB), утримання смуги (LDP), розпізнавання дорожніх знаків (TSR), систему контролю рядності руху (LDW), контроль «сліпих зон» (BSW).

Передові технології дозволяють електрокару бути дуже маневреним, швидко набирати швидкість, але при цьому чудово триматися на дорозі. Оригінальні фари з адаптивним освітленням автоматично включаються, як тільки на вулиці темніє, а також перемикаються на ближнє світло, коли в цьому виникає необхідність (зустрічне авто, пішоходи).

Тепер водієві не потрібно шукати навігацію у своєму смартфоні, Ніссан подбав і про це – в машині встановлена навігаційна система TomTom, що постійно оновлюється, яка підбирає оптимальний маршрут з урахуванням пробок. Наявність проекційного 10,8-дюймового дисплею дає можливість відображати швидкість, навігацію, розпізнавання дорожніх знаків та іншу інформацію прямо на лобовому склі перед очима водія, що дозволяє йому не відволікатися від дороги.

Інноваційна програма NissanConnectServices – дає можливість віддалено відкрити або закрити авто, подати звуковий сигнал або вмикати миготіння фар.

Інтер'єр салону автомобіля виконаний з високоякісних матеріалів. Він продуманий до дрібниць так, щоб водій та пасажири насолоджувалися подорожжю. Сидіння Ніссан Кашкай е-Повер дуже ергономічні, в них комфортно сидіти тривалий час і при цьому не втомлюватися, що дуже важливо при далеких поїздках. Їхня висока посадка і продумане розташування педалей забезпечують ще більшу оглядовість і при цьому можливість керувати авто водіям будь-якого зросту.

Екстер'єр автомобіля має стильний спортивний дизайн: чіткі та плавні лінії, антена у формі плавничка акули, підкреслюють його міць та покращують аеродинамічність. Елегантні фари роблять Qashqai жвавим та виразним. Диски, діаметром від 18 до 19 дюймів, з оригінальним геометричним малюнком надають автомобілю ще більшу привабливу енергетику. Також залежно від комплектації та побажань клієнта, електрифікований кросовер може бути виконаний у двох кольорах, мати панорамний скляний дах, рейлінги та тонування задніх вікон, що дозволяє виділяти новий Нісан Кашкай із загальної маси автотранспорту.

Мультимедіа представлено двома сенсорними екранами з 8 та 12,3-дюймовою діагоналлю. Неперевершене звучання та ефект присутності забезпечується наявністю 6 динаміків та аудіосистемою з DAB радіо або преміальною BOSE з 10 динаміками (залежно від комплектації).

Двигун бензиновий, трициліндровий, об'ємом 1497 см³, зі змінним ступенем стиснення VC-Turbo, що забезпечує продуктивну роботу за малих витрат палива. Неймовірним є і те, що економний Кашкай гібрид розганяється до швидкості 100 км/год лише за лічені 7,9 с!

Зовнішній вигляд автомобіля вражає і захоплює. Завдяки кліренсу в 18 см кросовер забезпечує ширший оглядовий спектр під час водіння, дозволяє долати не лише різні дорожні особливості, а й чудово паркуватись біля бордюру. Так він виглядає велично і хижо, складається враження, що для цього автомобіля немає нічого неможливого і це насправді так!

Комфорт. Кашкай е-Повер отримав безключовий доступ. Він оснащений віртуальною 12,3-дюймовою цифровою панеллю приладів з інтуїтивно зрозумілим та максимально простим керуванням. Для зручності пасажирів усередині салону передбачені 4 USB-порти типу type A і type C для сидячих спереду та ззаду. Також встановлена 15Вт система бездротової підзарядки, два 12В роз'єми (по одному спереду та в багажнику). Усередині автомобіля передбачена двозонна система кондиціювання, підігрів сидінь, керма та лобового скла, що забезпечує комфортне перебування в авто в холодну пору року.

Ходова частина має свої особливості: за будь-якої швидкості та обставин передні колеса завжди приводить в рух електромотор (передньопривідні моделі), оскільки вони не мають механічної прив'язки до бензинового двигуна. Така технологія дозволяє автомобілю чудово адаптуватися до дороги.

На моделях з повним приводом потужність автоматично розподіляється на всі 4 колеса, що забезпечує ще більшу прохідність за будь-яких погодних та дорожніх умов.

Витрата палива Nissan Qashqai Hybrid

Ніссан Кашкай гібрид дуже економічний, що підтверджується його нормами витрат палива (з розрахунку на 100 км):

●     при їзді містом – 5,2 л;

●     трасою – 5,1 л;

●     у комбінованому режимі – 5,2 л.

Виробником рекомендовано використовувати бензин не нижче А-95.

Де купити Ніссан Кашкай гібрид в кредит у Києві?

Купити Nissan Qashqai гібрид ви можете у офіційного дилера в Україні – автосалон Ніссан ВІДІ Санрайз у м. Київ. Також авто доступне для покупки в кредит або на умовах лізингу.

Ніссан Кашкай гібрид, ціна складається з варіанта комплектації, типу приводу, додаткового набору обладнання та аксесуарів.

Автосалон Nissan VIDI Sunrise розташований у м. Київ за адресою: вул. Велика Кільцева, 60а.

Як записатися на тест-драйв нового Qashqai Hybrid?

Отримати професійну консультацію та записатися на тест-драйв нового Nissan Qashqai e-Power можна заповнивши форму на сайті дистриб'ютора або за телефоном: +38 (044) 507 00 07 .

Водити Qashqai e-Power від Nissan – відчути свободу та безтурботність за кермом, а також перевірити на власному досвіді всі переваги японських технологій!