Головна Послуги Vidi Select

Отримай максимум

Програма Vidi Select

Офіційний дилер Nissan компанія Ніссан ВІДІ Санрайз представляє програму VIDI Select — унікальну можливість придбати улюблену модель автомобіля всесвітньо відомого бренду за вигідною ціною з підтвердженим відмінним технічним станом.

Скориставшись програмою VIDI Select, покупець позбавляється від необхідності вивчати історію автомобіля, його технічний стан, витрачати надалі кошти для усунення недоліків, не виявлених перед купівлею авто.

Моделі, пропоновані в рамках програми VIDI Select, вирізняються доступною ціною, для них передбачене професійне сервісне обслуговування на офіційній СТО та вигідні умови кредитних і лізингових программ та страхування.

Безпечний вибір

Vidi Select

Для того, щоб авто з пробігом задовольняло вимогам програми Vidi Select, воно повинно відповідати кільком критеріям:

Автомобіль повинен бути придбаний в Україні в офіційного дилера;

Пробіг автомобіля не повинен перевищувати 100 тис. км, а термін експлуатації п'яти років (в залежності від того, яка подія відбулася першою);

Не допускаються порушення опорних конструкцій та геометрії кузова.

Участь в програмі

Відповідність авто з пробігом критеріям програми Vidi Select перевіряють висококваліфіковані фахівці офіційного сервісного центру. Якщо всіх умов програми дотримано, дилерський центр ВІДІ Санрайз здійснює придбання вашої моделі, яка перебувала в експлуатації в найкоротші терміни за ціною, що перевищує вартість авто на ринку.

Купуючи автомобіль Vidi Select, покупець отримує впевненість, що транспортний засіб знаходиться у відмінному технічному стані, не має обтяжень, обслуговувався вчасно й відповідно до регламенту проведення сервісних робіт Nissan. Також передбачена можливість придбання моделі Vidi Select в кредит, розроблені спеціальні умови технічного обслуговування, за необхідності можливе придбання продовженої гарантії.

Переваги придбання автомобіля за програмою VIDI Select

 • 01.

  Вигода

  Можливість придбати досконалий автомобіль відомого бренду за вигідною ціною;

 • 02.

  Гарантія

  Гарантія відмінного технічного стану автомобіля;

 • 03.

  Кредит

  Можливість придбати автомобіль за програмою VIDI Select в кредит;

 • 04.

  Сервіс

  Додаткова вигода при технічному обслуговуванні авто VIDI Select.