Головна Послуги Лізинг

Лізинг

Nissan в лізинг

Новий Ніссан на умовах лізингових програм Ніссан ВІДІ Санрайз

Взяти нове авто Nissan в лізинг на вигідних умовах пропонує офіційний дилер Nissan компанія Ніссан ВІДІ Санрайз (м. Київ). Послуга надається дилерським центром для юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців в оперативний або фінансовий лізинг на одних з найвигідніших умов в м.Київ та Україні.

розрахунок лізингу

Оберіть бренд
Оберіть дилера
Виберiть модель:
Оберіть комплектацію
Оберіть модифікацію
Для розрахунку лізингової пропозиції оберіть модель, яка вас цікавить:
Обраний автомобіль:
Оберіть модель
Введіть суму від {{ financeConditions.min }} до {{ financeConditions.max }}
Оберіть модель
Оберіть програму

Термін фінансування Платіж / міс:

Партнери

 • Vidi Leasing
 • OTP Leasing
 • Alfa Leasing
 • BEST Leasing
 • BEST Leasing
 • ULF Finance
 • Privatbank Leasing
Результати розрахунку*
Разом, грн:
Аванс + разова комісія, грн:
Термін фінансування, міс:
Середній платіж, грн

* - Розрахунок є попереднім та не включає разові витрати пов’язані з оформленням лізингу, разові комісії та обов’язкові платежі при реєстрації автомобіля..

Лізингові платежі включають:

 • реєстрацію автомобілів у органах ДАІ та проходження технічного контролю;
 • сервісне адміністрування (організація всіх ремонтів, контроль якості їх виконання)
 • страхування КАСКО та страховий інформаційно-консультаційний асистанс
 • протиугінна сигналізація з модулем GPS і можливістю визначення місця розташування автомобіля
 • збір до ПФУ від 3% до 5% (залежно від вартості автомобіля)
 • автомобільний комплект: вогнегасник, аптечку, знак аварійної зупинки, автокомпресор, щітку та скребок, ремонтні рукавички

* Валюта фінансування євро, оплата здійснюється в гривні. Розрахунок є попереднім. Остаточна комерційна пропозиція буде сформована після аналізу документів клієнта та надана у договорі про фінансовий лізинг. Для фінального розрахунку зверніться, будь ласка, до консультантів.

Програми фінансового та оперативного лізингу компанії Ніссан ВІДІ Санрайз

Можливість орендувати автомобіль Nissan на тривалий термін або купити авто в лізинг надають можливість програми оперативного й фінансового лізингу компанії Ніссан ВІДІ Санрайз (м. Київ). Вони є фінансовими інструментами, за допомогою яких комерційні компанії та інші організації можуть ефективніше досягати цілей своєї діяльності.

Фінансовий лізинг

є особливою формою купівлі автомобіля в кредит коли його сума виплачується рівними частинами упродовж визначеного договором часу, при цьому транспортний засіб знаходиться на балансі лізингоотримувача, а право власності переходить в момент виплати останнього лізингового платежу. Для того, щоб купити авто в лізинг в Києві в компанії Ніссан ВІДІ Санрайз, необхідно внести перший внесок (як правило від 20% вартості нового автомобіля) без необхідності надання забезпечення.

Всі комісії та відсотки, оплата вартості реєстрації, внеску до Пенсійного фонду України та страхування входять до складу лізингових платежів, тому лізингоотримувач не несе ніяких додаткових витрат.

від 20% початковий внесок
0.01% - 19,5% річних

Оперативний лізинг

- це довгострокова оренда автомобіля на особливих умовах. Вона надає можливість суб'єкту господарської діяльності користуватися новим автомобілем Nissan упродовж визначеного договором часу, при цьому транспортний засіб залишається у власності лізингодавця. Оскільки договір оперативного лізингу укладається на тривалий термін, щомісячні платежі по ньому значно нижче оплати за оренду авто на звичайних умовах, також лізингоотримувач отримує всі переваги участі в лізинговій програмі. Зобов'язання викуповувати автомобіля по закінченню дії договору оперативного лізингу відсутнє.

Переваги лізингу

Незалежно від форми лізингу, лізингоотримувач отримує значні переваги від участі в лізингових програмах Ніссан ВІДІ Санрайз:

Купуючи авто в лізинг, його власник дістає спеціальні умови на технічне обслуговування на фірмовій СТО Nissan в Києві. Послуги страхування надає компанія ВІДІ Страхування, що входить до групи компаній VIDI, тому страховий договір укладається на прозорих та вигідних для лізингоотримувача умовах.

Компанія Ніссан ВІДІ Санрайз пропонує купити або взяти авто в лізинг в Києві на індивідуальних умовах, враховуючи особливості бізнесу та фінансовий стан лізингоотримувача. Детальнішу інформацію про умови дії програм оперативного й фінансового лізингу можна дізнатися в автосалоні дилерського центру Ніссан ВІДІ Санрайз (м. Київ, вул. Велика Кільцева, 60а) або за телефоном +38 (044) 507 00 07.