Головна Сервіс Запчастини

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ

Використання тільки оригінальних японських запчастин дає гарантію збереження первинної структури вашого автомобіля після виконаного ремонту.

ЗАПИС НА СЕРВІС

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Ремонт бездоганної якості з використанням тільки оригінальних запчастин із сертифікатом автентичності
  • Офіційний сертифікований центр Nissan з повною гарантією на будь-який вид робіт
  • Установлення будь-якого виду додаткового обладнання з дотриманням всіх необхідних параметрів безпеки автомобіля

Запчастини

Тільки оригінальні запчастини Ніссан та аксесуари дозволяють гарантувати високий рівень комфорту у процесі керування автомобілем. Саме їх ви можете замовити у дилера Nissan в Києві – «ВІДІ-Санрайз». Запчастини Ніссан, які рекомендує сам виробник, відрізняються високою якістю, яка дозволяє говорити про правильність подібного вибору. Їх вартість в Україні залишається доступною для всіх власників автомобілів бренду.
Щоб підвищити рівень практичності і міцності, а також досягти технічної досконалості, необхідно звернути увагу на численні аксесуари, які ви знайдете на сайті компанії.
Сервісний центр пропонує своїм клієнтам не тільки великий каталог запчастин для автомобілів Nissan, а й різноманітне приладдя. Набір останніх можна підібрати за власним бажанням, з огляду на потреби у повсякденному використанні авто.


Придбати запчастини

Щоб знайти необхідні запчастини на складі дилера, потрібно просто скористатися нижчевказаною формою. Це дозволить вам швидко зробити запит і дізнатися про наявність необхідних деталей в цей момент. Крім того, нижче наведені посилання дозволять вам завантажити брошури у електронному форматі, де ви зможете знайти повний перелік аксесуарів для вашого автомобіля Ніссан.
Якщо виникнуть будь-які питання або нюанси, не соромтеся звертатися до наших консультантів. Ви можете зв'язатися з ними за номером: +38 (044)239-13-43, щоб замовити необхідні аксесуари або запчастини для вашого автомобіля Ніссан. Ми гарантуємо оперативну доставку необхідних вам деталей найшвидшим способом.
Більше того, ви завжди можете уточнити ціни на деталі, звернувшись до наших консультантів дилера. Для того щоб замовити запчастини Ніссан на нашому веб-сайті, вам потрібно лише кілька хвилин, щоб заповнити просту форму, що значно полегшить ваші покупки. Це дозволить вам отримати актуальну інформацію щодо наявності запчастин та аксесуарів і забезпечить швидкий процес замовлення.

Запишіться на сервіс, просто натиснувши кнопку

ЗАПИС НА СЕРВІС