Головна Сервіс Запчастини

ОРИГІНАЛЬНІ ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ

Використання тільки оригінальних японських запчастин дає гарантію збереження первинної структури вашого автомобіля після виконаного ремонту.

ЗАПИС НА СЕРВІС

НАШІ ПЕРЕВАГИ

  • Ремонт бездоганної якості з використанням тільки оригінальних запчастин із сертифікатом автентичності
  • Офіційний сертифікований центр Nissan з повною гарантією на будь-який вид робіт
  • Установлення будь-якого виду додаткового обладнання з дотриманням всіх необхідних параметрів безпеки автомобіля

Консультації

+38 044 507 00 07

Наші співробітники люб'язно нададуть всю необхідну інформацію і запишуть на обслуговування у зручний для вас час

Запчастини

Тільки оригінальні запчастини ніссан та аксесуари дозволяють гарантувати високий рівень комфорту в процесі керування автомобілем. Саме їх ви зможете замовити у дилера Nissan в Києві, «ВІДІ Санрайз». Запчастини нісан, які рекомендує сам виробник, відрізняються високою якістю, яка дозволяє говорити про правильність подібного вибору. Їх вартість в Україні залишається доступною для всіх власників автомобілів бренду. Щоб підвищити рівень практичності і міцності, а також досягти технічної досконалості, необхідно звернути увагу на численні аксесуари, які ви знайдете на сайті компанії. Сервісний центр пропонує своїм клієнтам не тільки великий каталог запчастин для автомобілів Nissan, а й різноманітне приладдя. Набір останніх можна підібрати за власним бажанням, з огляду на потреби в повсякденному використанні авто.

Придбати запчастини

Щоб знайти бажані запчастини, які знаходяться на складі дилера, досить скористатися формою, яку можна бачити нижче. Це дозволить зробити запит і отримати відповідь про наявність деталей в даний момент. Посилання, які можна бачити нижче, дозволяють скористатися брошурами в електронному форматі, щоб уточнити перелік аксесуарів для конкретного автомобіля Ніссан. Зв'язатися з консультантами для з'ясування будь-яких нюансів не складає труднощів. Для цього необхідно скористатися телефоном (044)239-13-43 і замовити аксесуари або запчастини нісан, які вам потрібні. Вони будуть доставлені в найкоротші терміни. Ціни на деталі також можна уточнити у консультантів дилера. Для швидкого замовлення запчастин ніссан на сайті необхідно витратити хвилину на заповнення простої форми, що робить покупки зручніше. Це дозволить вам отримати свіжу інформацію про наявність запчастин або аксесуарів.

Запишіться на сервіс, просто натиснувши кнопку

ЗАПИС НА СЕРВІС