Головна Послуги Nissan Assistance

NISSAN ASSISTANCE

СЛУЖБА ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ НА ДОРОГАХ NISSAN ASSISTANCE

Розрахувати вартість ТО

Достатньо одного дзвінка

Якщо сталася поломка або дорожньо-транспортна пригода, служба технічної допомоги на дорогах NISSAN ASSISTANCE завжди допоможе. До вас будуть оперативно направлені наші спеціалісти. Співробітники служби технічної допомоги на дорогах NISSAN ASSISTANCE допоможуть вам вирішити низку проблем на місці, і ви зможете продовжити свій шлях.
Якщо усунути проблеми на місці не вдасться, співробітники служби доставлять вас і ваш автомобіль до найближчого дилера Nissan, де потурбуються про нього професіонали.

І ЦЕ ЩЕ НЕ ВСЕ...

Якщо з'ясується, що ваш автомобіль неможливо відремонтувати того ж дня, служба надасть вам альтернативний засіб пересування або, якщо ви віддасте перевагу очікуванню завершення ремонту, організує проживання в готелі на строк до трьох днів. Залежно від ситуації, наші фахівці запропонують Вам оптимальне рішення та організують необхідну допомогу.

МИ ЗАВЖДИ ГОТОВИ ДОПОМОГТИ

Залишили ключі у замкненому автомобілі чи закінчилося паливо? Ніяких проблем! Служба технічної допомоги на дорогах NISSAN ASSISTANCE також допоможе вам.

УЧАСНИКИ ТА ОБМЕЖЕННЯ ПРОГРАМИ

УЧАСНИКИ

1. Зареєстровані власники транспортних засобів (власники: юридичні та фізичні особи).

2. Водій автомобіля, а також пасажири того ж транспортного засобу, кількість яких не перевищує кількість посадкових місць транспортного засобу, які на момент поломки знаходилися в автомобілі.

ОБМЕЖЕННЯ

Послуги за програмою Nissan Assistance поширюються на усі моделі Nissan, окрім реконструйованих без згоди Nissan транспортних засобів, наприклад:
  • автомобілі швидкої допомоги
  • таксі
  • автомобілі ритуальних послуг
  • автомобілі в автошколах
  • транспортні засоби, зареєстровані на короткий строк в компаніях, що здають автомобілі в оренду.

ПОСЛУГИ СЛУЖБИ ТЕХНІЧНОЇ ДОПОМОГИ НА ДОРОГАХ NISSAN ASSISTANCE

Послуги надаються 24 години на добу, кожен день року, включаючи вихідні дні, на всій території України та країнах Європи: Андорра, Австрія, Бельгія, Чехія, Данія, Естонія, Фінляндія, Франція (за винятком заморських територій), Німеччина, Греція, Угорщина , Ісландія, Ірландія, Італія, Ліхтенштейн, Латвія, Литва, Люксембург, Монако, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Сан-Марино, Словаччина, Іспанія, Швеція, Швейцарія, Туреччина, Російська Федерація, Сполучене Королівство, Ватикан.

Назва послуги

Опис послуги

Евакуація автомобіля до найближчої сервісної станції NISSAN (до 200 км) за рахунок NISSAN ASSISTANCE:

Автомобіль не рухається, скінчилось пальне - організація безкоштовної евакуації до найближчої СТО NISSAN в межах 200 км. Евакуація включає в себе: 1) прибуття спецтехніки та спеціаліста(-ів) для транспортування, 2) завантаження / вивантаження ТЗ на/з евакуатор(а); 3) транспортування.  
Допомогу буде надано на місці, якщо: - прокололося колесо*
- розрядилася акумуляторна батарея.
Проживання у готелі: У разі, якщо автомобіль неможливо відремонтувати протягом дня, коли трапився інцидент, NISSAN ASSISTANCE** сплачує проживання в готелі до 3-х днів (категорії 3*, зі сніданком) особам котрі подорожують в автомобілі), та, за необхідності, надає підмінний а/м того ж класу, переважно марки Nissan для пересування, але не більше 50 км на день.
Репатріація до місця постійного проживання: Компанія сплачує витрати з повернення особам, що подорожують в автомобілі до місця проживання (проїзд у купейному вагоні швидкого потягу або літаком (економ клас) у випадку, коли  за попередньою оцінкою спеціалістів, ремонт триватиме 3 доби і більше.